WBO 2016

Drodzy Rodzice, Absolwenci, Mieszkańcy osiedla Muchobór Mały
i wszyscy inni Ludzie Dobrej Woli!

Trzy tygodnie temu rozpoczęliśmy kolejne zabiegi o wybudowanie boiska do piłki nożnej na terenach należących do Szkoły Podstawowej nr 28. Nasi uczniowie od prawie 65 lat czekają na wybudowanie tego obiektu. Po raz kolejny wystartowaliśmy ze swoim projektem w ramach WBO. Niestety, tym razem zabrakło nam zaledwie 86 głosów.

Bardzo dziękuję każdemu, kto przyczynił się do propagowania naszego projektu i oczywiście oddał na niego swój głos. Wasza aktywność udowodniła, że zorganizowana grupa może osiągnąć wiele. Dzięki Wam zostaną zrealizowane dwa mniejsze projekty: rewitalizacja chodnika przy ulicy Strzegomskiej oraz stacja street workout przy ZS3. Mam nadzieję, że będziecie nas wspierać również w przyszłym roku.

W imieniu społeczności szkolnej
Aldona Olechno