Szanowni rodzice!

W trosce o zdrowie jamy ustnej dzieci w szkole Państwa dziecka, w ramach programu profilaktycznego,
6- krotonie w ciągu roku w odstępach 6 tygodniowych dzieci objęte będą nadzorowanym szczotkowaniem uzębienia środkami fluorkowymi. Ze swojej strony zapewniam opiekę oraz nieodpłatnie preparat fluorkowy.
Z Państwa strony oczekuję, aby dzieci miały szczoteczki do zębów (najlepiej jednorazowego użytku) można takie zakupić dla całej klasy.

Z wieloletniej praktyki wiem, że dzieci często nie przynoszą szczotek w wyznaczonym terminie.
Takie szczoteczki bardzo by usprawniły przebieg fluoryzacji. Moja propozycja jest następująca: nauczyciel wychowawca zbiera od rodziców pieniądze na zakup szczoteczek i dostarcza z listą zainteresowanych rodziców zakupem szczoteczek. Ja zobowiązuję się zakupić szczoteczki jednorazowego użytku.
Proszę o wpłacenie pieniędzy do 15-09-2016 roku. Planowana pierwsza fluoryzacja jest pod koniec 09-2016 roku.

Orientacyjny koszt zakupu dla 1 osoby to 6 x 0,40= 2,40 złotych
przy zakupie szczoteczek poniżej 400 sztuk trzeba doliczyć koszt dostarczenia .

Szczoteczki można zamówić przez Internet
Oferta dostępna na stronie internetowej do wglądu www.fluoryzacja.pl
firma znajduje się w Poznaniu FRESHLINE- fluoryzacja

z poważaniem pielęgniarka szkolna