Nowości w bibliotece

Tak, to prawda ,w naszej szkolnej bibliotece jest nowa książka -nosi tytuł ,,Czarny Młyn ‘’.Jej autorem jest Marcin Szczygielski . Lubisz czytać horrory??? To się świetnie składa ,bo to jest ,,książka z dreszczykiem”.

Zaniedbana, pustoszejąca wioska, skąd wszędzie jest za daleko i gdzie nawet nie odbiera telewizja, to cały świat jedenastoletniego bohatera i grupki jego przyjaciół. Pewnego razu w tym ponurym miejscu zaczynają się dziać dziwne, trudne do wyjaśnienia rzeczy, które z każdym dniem coraz bardziej przypominają koszmarny sen. Ślady prowadzą do ruin dawno spalonego młyna…Dzieci muszą same stawić czoła niebezpieczeństwu ,by ratować swoich rodziców i ocalić zagrożoną wieś .Kluczem do rozwikłania zagadki i sposobem na pokonanie zła stają się niezwykłe zdolności upośledzonej siostry głównego bohatera.

TA ZNAKOMITA,MROCZNA POWIWEŚĆ TRZYMA W NAPIĘCIU JUŻ OD PIERWSZYCH ZDAŃ I ZARAZEM PRZEPEŁNIA CZYTELNIKA ENERGIĄ POZYTYWNYCH UCZUĆ.

Julia Szabuńko

Marcin Szczygielski:                                                  Okładka książki:

Marcin Szczygielski    Okładka książki

Szkolna Biblioteka