Zapytania ofertowe

Zapytanie ofertowe z dnia 1.06.2015r.

realizacji zamówienia o wartości nieprzekraczającej wyrażonej w złotych równowartości 30 tys. Euro.
Zamawiający – Gmina Wrocław – Szkoła Podstawowa nr 28 we Wrocławiu zaprasza Wykonawcę do złożenia oferty na wykonanie remontu sal lekcyjnych 25 i 26 oraz wymiany drzwi wahadłowych na korytarzu szkolnym i położenie wykładziny typu tarket w bibliotece.

• 1.     Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia:
    a)  Wymiana 10 szt. opraw świetlnych w sali lekcyjnej wg norm „Prawa budowlanego” oraz zamontowanie oprawy doświetlającej tablicę.
    b)  Usunięcie ubytków na ścianach i suficie, obróbka wokół okien oraz malowanie (ściany – 158m2, sufit – 57m2)
    c)  Cyklinowanie, uzupełnianie ubytków i lakierowanie parkietu o powierzchni: 57 m2
    d)  Położenie na podłodze betonowej wykładziny typu tarket o powierzchni: 65m2
    e)   Wymiana drzwi wahadłowych o wymiarach na drzwi o zbliżonym wyglądzie ale wykonane w ramie aluminiowej ze szkłem bezpiecznym i zamkiem otwieranym zarówno na kartę, jak i z portierni, w dwóch wersjach kolorystycznych: aluminium i białym.
    • Wielkość otworu na drzwi 330×230 cm
    •  Po lewej i prawej stronie naświetla o szerokości 60 cm z podziałem w pionie na 4 pola (3 części ze szkła, 1 część wypełniona)
    •  Drzwi dwuskrzydłowe, każde szerokości 110cm i z podziałem na 8 pól (6 części ze szkła, 2 części dolne wypełnione)
    2.   Termin i miejsce składania ofert.:
    Oferty należy składać w formie pisemnej lub elektronicznej na adres:
    1)  w formie elektronicznej: dyrektor@sp28.wroc.pl
    2)  w formie pisemnej: w sekretariacie Szkoły Podstawowej nr 28 przy ul. Greckiej 59,
    54-406 Wrocław,
    3)  oferty należy złożyć w nieprzekraczalnym terminie do dnia 26 czerwca 2015r.
    3.   Kryterium wyboru oferty
    1)  Wykonawca może złożyć tylko jedną ofertę obejmującą cały (lub częściowy) zakres zamówienia;
    2)  Oferty zostaną ocenione przez zamawiającego w oparciu o kryterium ceny, terminu możliwości wykonania zamówienia.
    3)  Jeżeli zamawiający nie może dokonać wyboru oferty najkorzystniejszej ze względu na to,
    że zostały złożone oferty o takiej samej cenie, zamawiający wezwie wykonawców, którzy złożyli te oferty, do złożenia w terminie określonym przez zamawiającego ofert dodatkowych;
    4)  wykonawcy składając oferty dodatkowe, nie mogą zaoferować cen wyższych niż zaoferowane w złożonych ofertach;
    5)  Złożenie oferty jest jednoznaczne z akceptacją zapisów określonych w Istotnych dla Stron Postanowieniach Umowy,
    6)  Zamawiający zastrzega sobie prawo do unieważnienia prowadzonego postępowania a
    Wykonawca ten fakt akceptuje i zobowiązuje się, ze nie będzie wnosił żadnych roszczeń wobec Zamawiającego.
    4.  Termin realizacji zamówienia: od dnia 27.06. 2015r. do dnia 31.07.2015r.
    5.  Przedstawiona cena jak i wszelkie rozliczenia będą wyrażone w złotych polskich.
    Do niniejszego zapytania ofertowego nie stosuje się przepisów ustawy z dnia 29 stycznia 2004r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2013 r. poz. 907 z późn. zm.) na podstawie art. 4 pkt. 8 ustawy.