Sukces naszej reprezentacji w turnieju “Pomagajmy sobie wzajemnie”

20151119_110505W dniu 19.11.2015 r. w SP nr 3 we Wrocławiu odbyły się eliminacje na szczeblu dzielnicowym XVII Turnieju sportowo-edukacyjnego „Pomagajmy sobie wzajemnie” organizowanego  przez Komisariat Policji Wrocław Fabryczna.Turniej wpisany został do „Programu poprawy bezpieczeństwa we Wrocławiu” .

20151119_111835SP 28 reprezentowali: Olga Klimczak kl. IV b, Maciej Szostak kl. IV b, Wiktoria Lis kl. V a, Eryk Sikora kl. V a, Karolina Pakowska kl. VI c, Marcin Wachowiak kl. VI a. Nasi uczniowie zdobyli zaszczytne 2 miejsce wykazując się wiedzą z zakresu bezpiecznych zachowań w sytuacjach zagrożeń, pracy Policji oraz zdrowego stylu życia. W konkurencjach sportowych zaś potwierdzili swoją niezwykłą sprawność fizyczną. Nad przygotowaniem naszych uczniów do konkursu czuwała pani pedagog Aneta Ignasiak we współpracy z paniami: Violettą Zdaniewicz i Grażyną Schneider.
Gratulujemy!!!